• Hızlı Teslimat
  • Güvenli Alışveriş
  • Ücretsiz Kargo
  • Kişiye Özel
isim yazılı çakmak

isim yazılı çakmak


Ücretsiz Kargo Güvenli Alışveriş
  • 55 ,00 TL (KDV Dahil)

>> ürünlerimiz nasıl ulaşıyor << linkini tıklayarak ürünlerin size nasıl ulaştığını ve watsapdan bize gelen müşteri yorumlarına göz atabilirsiniz...dcdc

Çok uzun yıllardır insan hayatında oldukça önemli bir yer edinmiş olan ve gün içerisinde de büyük oranda kullanılmakta olan söz konusu çakmak ürünleri, sektör içerisinde hizmet veren pek çok farklı profesyonel firma bünyesinde üretilmektedir. En popüler çakmak markaları arasında en üst sıralarda kendisine yer bulan ve Amerika Birleşik Devletleri menşeili olarak çok uzun yıllardır güncel piyasalar içerisinde hizmet veren Zippomarkası da bu noktada oldukça önemli bir konumda yer almaktadır.

Oldukça önemli bir prestij göstergesi olması ve en popüler çakmak türlerinden bir tanesi olarak öne çıkmakta olan Zippolar, büyük ölçüde metalik dış yüzeyi ve pek çok çeşitli renk seçenekleriyle sektör içerisinde büyük oranda tercih edilmektedir. Söz konusu bu çakmak modelleri; kabartmalı tasarımları, çeşitli markalara özel logolu seçenekleri ve kişiye özel dış tasarımları ile öne çıkmaktadır. Profesyonel düzeyde çakmak ürünleri arasında en üst sıralarda yer alan Zippolar, oldukça şık tasarımları ve kendisine özgün oldukça havalı açılış mekanizmalarıyla da tercih edilmektedir..