• Hızlı Teslimat
  • Güvenli Alışveriş
  • Ücretsiz Kargo
  • Kişiye Özel
cüzdan çakmak seti

cüzdan çakmak seti


Ücretsiz Kargo Güvenli Alışveriş
  • 95 ,00 TL (KDV Dahil)

>> ürünlerimiz nasıl ulaşıyor << linkini tıklayarak ürünlerin size nasıl ulaştığını ve watsapdan bize gelen müşteri yorumlarına göz atabilirsiniz... En çok satan iki ürünümüzdan biri olan cüzdan çakmak setimiz fotoğrafta gördüğünüz gibi siyak şık bir kutu içerisinde sizlere ulaşmaktadır.

 

Cüzdan Çakmak Seti Özellikle çeşitli özel günlerde hediye olarak bireylere verilmekte olan cüzdan ve çakmak setleri, pek çok farklı tarz ve çeşitlerde söz konusu piyasalar içerisinde kendisine yer bulabilmektedir. Genel ölçüde erkek bireylerin büyük oranda ilgisini çekmekte olan ve gün içerisinde en çok kullanılan cüzdan çakmak setiürünleri, birçok farklı renk ve tasarım çizgilerinde olabilmektedir. Pek çok çeşitli renk ve kumaş uyumları çerçevesinde öne çıkmakta olan söz konusu bu gibi ürünler, sevdiklerinize istediğiniz her zaman hediye olarak verebileceğiniz hediyelik eşyalar arasında kendisine yer bulmaktadır.

Profesyonel düzeyde temel aksesuarlar ürünleri arasında bulunan ve günümüzde oldukça önemli bir oranda tercih edilmekte olan cüzdan ve çakmak seti ürünleri, birçok farklı çeşitli tasarım çizgilerinde söz konusu piyasalar içerisinde yer almaktadır. Oldukça açık renk tonlarından koyu renk tonlarına, hakiki deri ürünlerden çeşitli kumaş seçeneklerine kadar pek çok farklı tarz ve türlerde karşımıza çıkmakta olan bu gibi ürünler, oldukça geniş kitlelere hitap etmesiyle de öne çıkmaktadır..